Відділ повірки ЗВТ геометричних величин

Начальник відділу – Гузь Тамара Петрівна, аудитор з метрології

Телефон: (061)289-98-61

 

Відділ повірки ЗВТ геометричних величин (ВПГВ) є компетентним для проведення наступних метрологічних робіт:

 1. Повірки (калібрування) та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки у заявленій галузі уповноваження за 4 видами вимірювань:
  1. 01 - вимірювання геометричних величин;
  2. 02.03 – вимірювання параметрів руху і віброакустичних величин;
  3. 07 – вимірювання часу;
  4. 11 - вимірювання оптико – фізичних величин.
 2. Проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду за 01 та 11 видами вимірювань. Фахівцями здійснюється комплекс робіт з вимірювань геометричних параметрів стандартних діафрагм, камер усереднення та вимірювальних трубопроводів, що входять до складу вузлів обліку енергоресурсів відповідно до національних стандартів ДСТУ ГОСТ 8.586.1, ДСТУ ГОСТ 8.586.2, ДСТУ ГОСТ 8.586.5
 3. Атестація методик виконання вимірювань за 01 видом.

 

Роботи з повірки ЗВТ виконуються на атестованих робочих місцях підрозділу відповідно до галузі уповноваження:

 gv1gv2 Робоче місце для повірки ЗВТ неруйнівного контролю (НК) дозволяє визначати метрологічні характеристики магнітопорошкових та ультразвукових дефектоскопів, товщиномірів ультразвукових , стандартних зразків УЗНК, стандартних зразків чутливості магнітопорошкового та капілярного НК, мір оптичної густини, денситометрів та товщиномірів покриття усіх типів.
До складу робочого місця входять:
–  автоматизована установка для вимірювання швидкості ультразвуку УИСУ;
– міри товщини КУСОТ-180;
– комплект мір дефекту (КМД);
– тестер ультразвуковий УЗТ;
– мілітесламетр ТП2-2У та ін.
  Робоче місце створене на базі лазерного гоніометра-спектрометра ГС-1Л 1 розряду дозволяє в автоматичному режимі проводити вимірювання мір площинного кута призматичних (в тому числі багатогранних призм з кількістю граней до 72) з похибкою вимірювання δ = ± 0,05" в діапазоні від 0° до 360°.
Робоче місце автоматизоване для вимірювань геометричних параметрів виробів машинобудування, атестації контрольних сит на базі унікальної вимірювальної системи у складі універсального мікроскопу УИМ-21 з дискретністю відліку 0,1 мкм. Програмне забезпечення дозволяє створити віртуальний прилад керування процесом вимірювання з можливістю документування результатів вимірювання, проведення візуалізації віртуальних параметрів.
Робочі місця для повірки мір довжини кінцевих 3, 4 розряду від 0,001 мм до 1000 мм та нутромірів індикаторних.
 До складу робочого місця входять:
– модернізована вимірювальна машина оптико-механічна ИЗМ-2;
– вимірювальна машина оптико-механічна ИЗМ-1;
–  система багатоканальна з індуктивними перетворювачами М-200;
– міри довжини кінцеві 2 розряду;
– інтерферометри вертикальні.
Портативна 6-вісьова координатно-вимірювальна машина (вимірювальна рука) MULTI-GAGE є потужним інструментом для вимірювання деталей. Вона проста у використанні і водночас забезпечує одержання достовірних і високоточних результатів вимірювань.
Невелика вага та портативність машини MULTI-GAGE дають можливість легко змінювати місце проведення контрольних вимірювань.
Повірка діоптриметрів усіх типів проводиться за допомогою набору еталонних лінз та призм. Діоптриметр HLM фірми «HUVITZ» дозволяє проводити повірку наборів лінз та призм і лінійок скіаскопічних.
  Профілометр HOMMEL TESTER T1000 1 розряду для вимірювань параметрів шорсткості Rmax, Rz, Ra у діапазоні від 0,025 до 1600 мкм.
   Робоче місце на базі робочого еталону 1 розряду – автоматичного електронного екзаменатора ЕО-1 для повірки автоколіматорів, рівнів усіх типів.
   Повірка ультразвукових діагностичних медичних апаратів проводиться за допомогою Фантома тканино-еквівалентного типу АТS мод. 539, Фантома тканино-еквівалентного допплерівського фірми «Gammex» типу 1430 LE та імітатору кровотоку «Радмір».
Еталонне устаткування у складі віброкалібрувальної установки АВКУ-2, акселерометрів 1 розряду фірми Брюль і К’єр та програмного забезпечення дозволяє проводити повірку ЗВТ параметрів вібрації у діапазоні частот від 10 Гц до 10 000 Гц.
   Труба аеродинамічна ТА-200 призначена для вимірювань параметрів повітряного потоку у діапазоні від 0,2 до 20,0 м/с.
Робоче місце для повірки тахеометрів, теодолітів та нівелірів на базі автоколімаційної установки АУПНТ 2 розряду та геодезичного компаратора.

 ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЕРІОДИЧНОЇ ПОВІРКИ ЗАКОНОДАВЧО РЕГУЛЬОВАНИХ ЗВТ

 

Якщо Ви хочете заощадити свій час, збережіть на ПК зразки необхідних документів, заповніть всі поля і відправте попередню заявку на обробку фахівцям через форму "Відправити заявку".

Ви знаходитесь тут:ГоловнаПідприємствоВідділ повірки ЗВТ геометричних величин

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014