28 квітня – Всесвітній день охорони праці

baner ohorona pratsi 201928 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони праці, який за ініціативою Міжнародної організації праці проходитиме під гаслом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Міжнародна організація праці (МОП), членами якої на сьогоднішній день є 185 країн світу, цього року святкує свій сторічний ювілей. У контексті цієї події, а також під впливом дискусій про майбутнє сфери праці вона підбиває підсумки своєї багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Україна також долучилася до ініціативи МОП провести у 2019 році заходи до Всесвітнього дня охорони праці. В рамках цього було підготовлено Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій та План заходів з відзначення цього свята.

 

 

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новин28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014