Семінар «Впровадження на підприємствах регіону систем управління якістю згідно зі стандартом ДСТУ ISO 9000

На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю на вітчизняних підприємствах, в установах і організаціях відповідно до національних (міжнародних) стандартів у Запорізькій області 18 червня 2014 року в Енергодарській міській раді відбувся семінар «Впровадження на підприємствах регіону систем управління якістю згідно зі стандартом ДСТУ ISO 9000» за участю фахівців ДП “ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”- заступника генерального директора із зв’язків з органами влади та громадськістю-представника керівництва з якості А. Шахова, начальника випробувального центру А. Омельяновича та заступника міського голови С. Дятка.

У семінарі взяли участь керівники структурних підрозділів апарату міської ради та її виконавчого комітету, працівники закладів та установ міста.

У програмі семінару були розглянуті наступні питання:

1. Загальні принципи та вимоги стандартів серії ДСТУ ISO серії 9000.
2. Соціально-психологічні аспекти впровадження системи управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009.
3. Впровадження системи управління якістю на підприємствах житлово-комунального господарства.

Доповідачі наголосили, що запровадження міжнародних стандартів в частині надання адміністративних послуг є актуальним з огляду на міжнародний та національний досвід впровадження системи якості в органах місцевого самоврядування.

Застосування підходів ISO 9001 у системі управління підприємством допомагає вирішити багато внутрішніх і зовнішніх питань:

- підвищити якість продукції та послуг, тим самим підвищити задоволеність своїх замовників;

- стати конкурентоспроможними на внутрішньому і зовнішньому ринках;

- реалізовувати продукцію за світовими цінами;

- налагодити співпрацю з іноземними партнерами (у тому числі щодо отримання інвестицій);

- отримати перевагу перед конкурентами при участі в тендерах;

- забезпечити прозорість і легкість управління діяльністю організації;

- запровадити механізм постійного удосконалення системи управління та підвищити ефективність роботи співробітників на всіх рівнях.

Внутрішні результати, одержувані від впровадження системи управління якістю, напряму залежать від зусиль, що вона докладає для покращення своєї діяльності. Зовнішні переваги організація отримує, сертифікував свою систему управління якістю у незалежному компетентному органі сертифікації.

 

   
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАСемінари, конференції, нарадиСемінар «Впровадження на підприємствах регіону систем управління якістю згідно зі стандартом ДСТУ ISO 9000

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014