ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» провело Європейський тиждень якості

Брати активну участь у русі за високу якість продукції мають не тільки споживачі, а й самі виробники, і заходи, що проводяться в рамках Європейського тижня якості покликані їм у цьому допомогти.

В ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» пройшов «День відкритих дверей»: відвідувачі отримали кваліфіковані консультації та методичну допомогу фахівців щодо розробки та впровадження на виробництвах систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів, а також з питань метрології, стандартизації, оцінки і підтвердження відповідності тощо.

8 листопада спеціалісти метрологічної служби провели для представників підприємств науково-практичний семінар «Сучасні еталони та засоби вимірювальної техніки у метрології та енергетиці», під час якого була організована міні-виставка нової ваговимірювальної техніки та засобів вимірювань, що застосовуються в енергетиці, машино- і автомобілебудуванні. У презентації взяли участь представники як вітчизняних, так і зарубіжних підприємств-виробників вимірювальної техніки: ТОВ НВФ «Харків-Прилад», ТОВ «Еталон-Прилад», ТОВ «РІК СВ-ПРИЛАД», компанії «Кода», ТОВ «ТЕМПУС ПЛЮС», ТОВ НВП «Інструментальний центр», НВП «Елемер Україна», ТОВ «Сведа ЛТД» та ТОВ «Весмастер-Запоріжжя.

9 листопада відбувся семінар з питань розробки та впровадження на підприємствах систем управління якістю, на якому були розглянуті вимоги ДСТУ ISO 9001:2009, ефективність, результативність та економічні переваги для підприємств від впровадження систем менеджменту.

«Метрологічний нагляд і стандартизація на захисті прав споживачів» – тема семінару, що пройшов 10 листопада, і який прослухали понад 70 представників підприємств. Під час семінару були розглянуті питання шляхів реформування національної системи технічного регулювання, впровадження Технічних регламентів в Україні та застосування трансжирів у виробництві харчових продуктів. Також слухачів ознайомили з проектом змін до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та результатами державного метрологічного нагляду у торгівлі, медицині та сфері захисту життя і здоров’я громадян.

Завершився тиждень якості 11 листопада семінаром «Адаптація процедур оцінки відповідності в Україні до вимог СОТ», під час якого розглядались зовнішні та внутрішні чинники впливу на систему технічного регулювання, основні проблеми чинної в Україні системи оцінки і підтвердження відповідності та етапи адаптації вітчизняного законодавства у цій сфері до європейських і міжнародних вимог.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАНовиниДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» провело Європейський тиждень якості

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014