Експертиза якості: вміст нітратів у ранніх овочах

ovochiЗараз прилавки супермаркетів та ринків ваблять розмаїттям свіжих соковитих овочів, і споживчі кошики наповнюються ранніми огірками, яскравою редискою, хрусткою молодою капустою. Адже виснаженому за зиму організму потрібні вітаміни і мікроелементи.Однак загальновідомо, що овочам, вирощеним у закритому ґрунті, а саме парниках і теплицях, властиве велике накопичення нітратів, через що вони стають небезпечними для споживання.
 З огляду на це спеціалісти випробувальної лабораторії ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» традиційно провели моніторинг 12 видів ранніх овочів, що користуються найбільшим попитом у покупців. Це свіжі тепличні огірки, кабачки, молода капуста, ранній редис, свіжі кріп, петрушка, шпинат, зелена і молода ріпчаста цибуля, тепличні томати, у тому числі й рожеві, а також молода картопля. Закупка овочів проводилась в запорізьких супермаркетах і на ринках.
   

 

 znak okliku

НІТРАТИ – це солі азотної кислоти (селітра), необхідні для розвитку і росту рослин. Рослини мають здатність поглинати з насиченого добривами ґрунту значно більше сполук азоту, ніж їм необхідно. В результаті тільки частина нітратів синтезується в рослинні білки, а інші потрапляють в організм людини в чистому вигляді через плоди, коріння і листя овочів. В процесі травлення в організмі людини нітрати перетворюються на нітрити – небезпечні для здоров’я людини солі азотистої кислоти, які призводять до нестачі кисню у клітинах, хвороб щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту.

Згідно з рекомендаціями  Всесвітньої організації  охорони  здоров’я доросла людина може вживати без шкоди для здоров’я  не більше 300-325 міліграмів нітратів на  добу. Доза нітратів в 600 і більше  міліграмів – гарантоване отруєння. 

Результати моніторингу показали, що не варто поспішати з покупкою і споживанням ранніх кабачків. У досліджених зразках цього овочу, придбаних на ринку, вміст нітратів буву 2,5 рази вище допустимої норми, яка становить 400 мг/кг. Кабачки ж, що були куплені у супермаркетах, містили 651-755,5 мг/кг нітратів. Також небезпечним виявився редис. У деяких його зразках вміст нітратів складав 1526,5-1812,5мг/кг(при нормі не більше 1200 мг/кг).Завищений вміст нітратів також було виявлено в молодій капусті – 1008 мг/кг (при нормі не більше 900 мг/кг), у зеленій цибулі – 747мг/кг (при нормі не більше 600мг/кг), у тепличних огірках – 517мг/кг (при нормі не більше 300мг/кг), а також у молодій картоплі – 284 (при нормі не більше 250мг/кг).

Після проведення випробувань фахівці лабораторії прийшли до сумного висновку, що ранні овочі з великим вмістом нітратів можна придбати як на ринку, так і в супермаркеті, де контроль якості продукції повинен бути системним і жорстким.
Не варто поспішати купувати ранні овочі, які самі по собі сильніше інших накопичують нітрати, а саме – кабачки, редис, огірки, молодукапусту і картоплю. А тим паче не варто давати їх дітям, в надії, на те, що це джерело вітамінів. Також у групі ризику перебувають люди похилого віку, які страждають анемією, захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинЕкспертиза якості: вміст нітратів у ранніх овочах

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014