ISO 12812: випущені нові стандарти для мобільного банкінгу

Нові стандарти допоможуть Світовому банку забезпечити повсюдний доступ до фінансових послуг до 2020 року.

Міжнародна організація із стандартизації випустила новий пакет специфікацій для мобільного банкінгу з метою розширення доступу до фінансових послуг.

Технічні стандарти були розроблені робочою групою, що складається з представників Європейської платіжної ради, Swift, а також організацій, що представляють інтереси користувачів, таких як Всесвітня організація споживачів та ін.

Стандарт ISO 12812 «Банківська система - мобільні фінансові сервіси» визначає загальні умови і вимоги, орієнтовані на підвищення сумісності. Вони стосуються технічних компонентів, що використовуються в інтерфейсах, а також визначають роль різних учасників мобільного ринку так, щоб забезпечити повне взаєморозуміння.

Патріс Хертцог голова технічного підкомітету Міжнародної організації із стандартизації, який розробив стандарт, заявив, що в зв'язку з тим, що в світі більше власників мобільних телефонів, ніж тих, у кого є рахунок в банку, розвиток цієї технології надасть доступ до захищених фінансових послуг більш широкій аудиторії.

За його словами, Світовий банк поставив перед собою мету до 2020 року забезпечити повсюдний доступ до фінансових послуг, і ці стандарти допоможуть в досягненні цієї мети. Крім того, хоча вони і підтримують розвиток і впровадження технології в цій сфері, стандарти забезпечать певний каталізатор, який сприятиме поліпшенню і оптимізації досвіду кінцевого користувача за рахунок додавання інших чинних стандартів, таких як ISO 20022, який регулює передачу фінансових повідомлень.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинISO 12812: випущені нові стандарти для мобільного банкінгу

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014