ISO опублікувала новий стандарт на системи опалення та охолодження в будівлях

Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 13612-1:2014 "Системи опалення та охолодження в будівлях. Метод обчислення експлуатаційних характеристик системи і конструкція системи теплонасосної установок. Частина 1: Конструкція і розміри", що встановлює обов'язкові вхідні дані, методи розрахунку, обов'язкові вихідні дані для отримання тепла для опалювання приміщення і отримання гарячої води для побутових потреб.

Стандарт ISO 13612-1:2014 встановлює вимоги до:

  • теплових насосів для опалення та охолодження приміщень,
  • водонагрівачів з вбудованим тепловим насосом,
  • теплових насосів з комбінованою функцією опалення та охолодження приміщень і отримання гарячої води для побутових потреб, за умови одночасної або змінної роботи, коли використовується один і той же тепловий насос для опалення та охолодження приміщення і нагріву гарячої води для побутових потреб.

У документі встановлюються вимоги контролю теплових насосів з циклом стиснення для пара з електричним приводом, з циклом стиснення для пара з двигуном внутрішнього згоряння, з циклом поглинання пара з термічним приводом.

Крім того, в стандарті описується конструкція і критерії визначення розмірів для систем опалення та охолодження в будівлях з використанням теплових насосів окремо або у поєднанні з іншими теплогенераторами.

Стандарт ISO 13612-1:2014 «Системи опалення та охолодження в будівлях. Метод обчислення експлуатаційних характеристик системи і конструкція системи теплонасосної установок. Частина 1: Конструкція і розміри» розроблений технічним комітетом ISO «Проектування внутрішньої среді будівель».

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАДо відома СПДISO опублікувала новий стандарт на системи опалення та охолодження в будівлях

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014