Колектив ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» привітав зі святом військових у Запорізькому шпиталі

Військовослужбовці, які проходять лікування у Запорізькому шпиталі, відзначили День Незалежності із солодощами. Їх напередодні головного державного свята пораненим бійцям привезли представники ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

Ініціатором акції став трудовий колектив підприємства, який, закупивши за рахунок профспілкових внесків 160 кг цукерок, печива та інших солодощів, делегував своїх представників на чолі з в.о. генерального директора Віталієм Жуковим привітати зі святом поранених військових.

Наразі на реабілітації у Запорізькому шпиталі перебувають 100 військовослужбовців, переважна більшість з яких – учасники АТО. І, на думку начальника лікувального закладу Ольги Чоп, така увага і гарні емоції мають важливе значення для їх одужання. Також вона зазначила, що усі попередні акції такого плану були адресними, тобто допомога надавалась конкретним людям, а щоб подарунки одержали відразу усі поранені – таке  вперше.

Підтримати і підбадьорити військовослужбовців трудовий колектив ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» вирішив не випадково, адже п’ятеро працівників підприємства також мобілізовані, двоє з них – добровольці. Крім цього підприємство вже передало на потреби мобілізації три автомобіля.

 IMG 6340 1  IMG 6361 1 IMG 6411 1 
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинКолектив ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» привітав зі святом військових у Запорізькому шпиталі

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014