Мінекономрозвитку оприлюднило проект наказу "Про встановлення вимог до фасованих товарів"

Наразі метрологічні вимоги до фасованих товарів, у тому числі вимоги до відхилень кількості фасованих товарів в упаковках від номінального значення встановлені Технічними регламентами.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 23 внесено зміни до Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об'ємом у готову упаковку, які дають можливість виробникам продукції добровільно наносити знак відповідності. Ця норма набирає чинність з 28.07.2017 року.

Враховуючи зазначене, починаючи з 28.07.2017 не будуть установлені на нормативно-правовому рівні, як це передбачено статтею 23 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", обов'язкові метрологічні вимоги для фасованих товарів, на які не буде нанесено знаки відповідності Технічним регламентам.

Мінекономрозвитку України розробило проект наказу «Про встановлення вимог до фасованих товарів», щоб суб'єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність, пов'язану з фасуванням товарів, отримали альтернативу у виборі нормативно-правового акту згідно із яким буде фасуватись їх продукція під час випуску.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинМінекономрозвитку оприлюднило проект наказу "Про встановлення вимог до фасованих товарів"

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014