МОЗ створює новий технічний комітет із стандартизації

Державне українське об'єднання «Політехмед» Міністерства охорони здоров'я України утворило оргкомітет для створення технічного комітету стандартизації «Вироби медичні. Системи управління якістю». Його діяльність поширюватиметься на об'єкти стандартизації у сфері охорони здоров'я, за винятком тих, що закріплені за іншими технічними комітетами, зокрема за ТК 139 «Реабілітаційна техніка», ТК 166 «Клінічні лабораторні дослідження та системи для діагностики in vitro» , ТК 174 «Охорона здоров'я» і ТК 181 «Стоматологія. Системи управління якістю».

Передбачається, що до сфери діяльності нового технічного комітету входитимуть:
- термінологія в галузі медичних виробів, а також у сфері захисту довкілля та безпеки;
- графічні позначки для медичних виробів та іншого спеціального устаткування;
управління якістю;
- сертифікація продукції та підприємств у медичній сфері;
- стандартизація знеболювального/анестезійного, респіраторного та реанімаційного устатковання, устатковання для переливання крові, вливання та ін'єкцій, шприців, голок та катетерів, хірургічних інструментів та матеріалів, імплантантів для хірургії, протезування та ортопедичної оптики, діагностичного, офтальмологічного устаткування, тощо.

ТК «Вироби медичні. Системи управління якістю» співпрацюватиме з міжнародними технічними комітетами із стандартизації, а його робота буде направлена на забезпечення України національними стандартами, гармонізованими з європейськими та міжнародними, що сприятиме:
• введенню в обіг вітчизняних конкурентоспроможних виробів медичних, що повинні мати високу якість і бути безпечними для споживачів;
• поліпшенню здоров'я людей і навколишнього середовища;
• створенню більш сприятливих умов для розвитку підприємництва, добросовісної конкуренції, усуненню технічних бар'єрів у торгівлі з іншими країнами.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинМОЗ створює новий технічний комітет із стандартизації

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014