МИ ОСВОЇЛИ ПРОВЕДЕННЯ ВИПРОБУВАНЬ ПРОМИСЛОВИХ СТАНКІВ З МЕТОЮ КОНТРОЛЮ ТОЧНОСТІ ТА ПОВТОРЮВАНОСТІ ПОЗИЦІОНУВАННЯ ОСЕЙ

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» прагне до всебічного задоволення запитів і потреб своїх клієнтів, тому розвиває напрямки робіт, покликані допомогти промисловим підприємствам підвищити якість продукції і продуктивність виробництва. Одним з таких напрямків є випробування станків (включаючи контрольно-вимірювальні системи та верстати з числовим програмним управлінням) з метою контролю точності та повторюваності позиціонування осей у відповідності з ДСТУ ГОСТ 27843:2007.

Роботи проводяться на базі лазерного інтерферометра XL-80 виробництва всесвітньо відомої компанії Renishaw. Цей прилад дозволяє з високою точністю виконувати лінійні і кутові вимірювання, а також контроль прямолінійності і поворотних осей. Гарантована точність лінійних вимірювань становить ± 0,5 мкм/м.

Інтерферометр XL-80 призначений для автоматичного вимірювання геометричних параметрів безпосередньо на верстаті, а його програмне забезпечення дозволяє створити файл корекції, який вводиться у пристрій управління верстатом для поліпшення його робочих характеристик.

Контроль точності промислового обладнання і обробних верстатів дасть вам можливість значно підвищити продуктивність виробництва і якість готових виробів, адже дозволить:
- збільшити термін експлуатації верстата шляхом визначення джерел відхилень;
- досягти високої точності обробки і отримати конкурентну перевагу на ринку.

Ми чекаємо на вас за адресою: м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10. Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: (061) 289-98-73.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАОголошенняМИ ОСВОЇЛИ ПРОВЕДЕННЯ ВИПРОБУВАНЬ ПРОМИСЛОВИХ СТАНКІВ З МЕТОЮ КОНТРОЛЮ ТОЧНОСТІ ТА ПОВТОРЮВАНОСТІ ПОЗИЦІОНУВАННЯ ОСЕЙ

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014