Нові засоби повірки в ДП "ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"

Автомобіль КАМАЗ для повірки (калібрування) ваг автомобільних.

ДП "ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" запрошує до співпраці усіх, хто користується автомобільними вагами, а також сервісні фірми, які займаються ремонтом, модернізацією, обслуговуванням ваговимірювальної техніки.

Відповідно до закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" ваги, які використовуються у торгівельно-комерційних операціях, розрахунках між покупцем та продавцем, для обліку матеріальних ресурсів підлягають щорічній періодичній повірці.

Створене сучасне робоче місце для повірки ваг з найбільшою межею зважування 80 тон повністю реалізує вимоги Технічного регламенту неавтоматичних зважувальних приладів та  ДСТУ EN 45501:2007 "Прилади неавтоматичні зважувальні. Загальні технічні вимоги та методи випрбувань" та дозволяє у найкоротші терміни  організувати повірку ваг у будь-якій точці Запорізької області, інших областей України.

Автомобіль на шасі КАМАЗ-6520 перевозить одночасно 16 тон еталонних гир, обладнаний краном-маніпулятором АМСО VEBA 806N/3S з вильотом стріли 9 метрів, що дозволяє у оптимальний час провести повірку.

 

Стенд для повірки (калібрування) піпеток автоматичних, дозаторів піпеткових.

До уваги усіх власників хімічних, біо-хімічних лабораторій.

ДП "ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" пропонує надсучасний метод повірки (калібрування) піпеток автоматичних, дозаторів піпеткових.

Стенд виробництва фірми "RADWAG" (Польща)  призначений для покращення відтворюваності вимірювань, дотримання усіх вимог з контролю за вимірювальними приладами і покращення процесу поіврки (калібрування) автоматичних піпеток.

Мінімальне втручання державного повірника в процес повірки (калібрування).

Комп'ютер з україномовною інстальованою програмою PIPETES RADWAG.

Україномовний роздрук протоколів  повірки (калібрування).

Антивібраційний стіл.

Автоматичне считування параметрів оточуючого середовища з датчиків, що входять у комплект стенду.

Світова база даних усіх піпеток.

Стенд побудований на базі ваг ХА 52/Y з Мах 52 г та дискретністю 0,00001 г.   

Звертатися - відділ повірки ЗВТ механічних величин

 

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАОголошенняНові засоби повірки в ДП "ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014