Опубліковано новий стандарт ISO на лічильники води

Новий міжнародний стандарт ISO 4064-1:2014 "Лічильники для холодної питної та гарячої води. Частина 1. Метрологічні та технічні вимоги" визначає метрологічні та технічні вимоги, пропоновані до лічильників води для холодної питної та гарячої води, що протікає в закритих повністю заповнених каналах.

Стандарт поширюється, як на лічильники води, засновані на механічних властивостях, так і на пристрої з електричним та електронним принципом роботи, а також з механічним принципом, що включають електронні пристрої, що використовуються для вимірювання об'єму холодної питної та гарячої води.

Стандарт розроблений ISO 4064-1:2014 "Лічильники для холодної питної та гарячої води. Частина 1. Метрологічні та технічні вимоги"технічним комітетом ISO ТК 30 "Вимірювання потоку рідини в закритих каналах».

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАДо відома СПДОпубліковано новий стандарт ISO на лічильники води

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014