Семінар «Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Актуальні питання, що виникають у зв`язку з введенням його в дію»

25 квітня  на базі ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» відбувся семінар за темою «Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Актуальні питання, що виникають у зв’язку з введенням його в дію». У заході прийняло участь фахівці 47 підприємств і організацій Запоріжжя та Запорізької області.

Актуальність проведення такого семінару була обумовлена істотними змінами законодавчої та нормативно-правової бази у сфері метрології, зебезпечення єдності, достовірності вимірювань.

Зокрема, на ознайомлення учасникам семінару було представлено широкий спектр питань: починаючи від загальних положень, термінології  і вимог нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» до порядку організації та практичних порад з налагодження ефективної роботи метрологічних служб.

Була надана інформація щодо освоєння ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» нових видів послуг, а саме:

- оцінювання стану вимірювань та визнання технічної компетентності лабораторій при проведенні певних вимірювань;

- метрологічний аутсорсинг;

- проведення термографічного обстеження будівель, споруд, обладнання (квартир, будинків, лазень, тощо).

Учасники семінару підкреслили необхідність проведення таких заходів у подальшому з урахуванням змін у законодавстві України.

 

Учасники семінару підкреслили необхідність проведення таких заходів у подальшому з урахуванням змін у законодавстві України.

sem 260416 1   sem 260416 2  sem 260416 3
sem 260416 4  sem 260416 5  sem 260416 6
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАСемінари, конференції, нарадиСемінар «Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Актуальні питання, що виникають у зв`язку з введенням його в дію»

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014