Оцінка якості зерна

Законом України № 1193-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» внесено зміни до Закону  України "Про зерно та ринок зерна", які помітно спростять роботу аграріїв і допоможуть країні досягти поставлених цілей на глобальному продовольчому ринку.

Контроль безпеки харчових продуктів є світовою практикою, оскільки вимоги до якості відносяться до суттєвих умов контрактів з купівлі-продажу. Забезпечити виконання цих вимог в повній мірі має можливість випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», яка акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) на компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, у тому числі в галузі випробування зерна і продуктів його переробки за показниками якості та безпеки (атестат акредитації від 17.03.2014 № 2 Н661).

Наша випробувальна лабораторія - це висококваліфікований досвідчений персонал, якісний сервіс і сучасне лабораторне обладнання, яке дозволяє достовірно визначати показники якості та безпеки зернової продукції. Для цього ми використовуємо методи:

- газорідинної хроматографії ;

- атомно-абсорбційної спектрофотометрії ;

- спектрометричний з визначення вмісту радіонуклідів : цезій-137 і стронцій-90.

Також ми визначаємо в зернових продуктах кількісний та якісний вміст генетично модифікованих організмів (ГМО).

Наша лабораторія постійно бере участь як в національних, так і в міжнародних порівняльних випробуваннях і отримує позитивні результати, підтверджуючи тим самим свій професіоналізм і компетентність. Свою роботу з клієнтами ми ґрунтуємо на таких принципах, як відповідальність перед замовником, індивідуальний підхід до кожного клієнта, конфіденційність, виконання робіт ефективно і у встановлені терміни.

 Якість Вашої продукції, а значить і престиж підприємства - у Ваших руках!

 За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (061) 289-98-75

 

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАОголошенняОцінка якості зерна

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014