Повірене обладнання – якісніший автосервіс

Зі щорічним збільшенням кількості автомобілів на дорогах зростає і пропозиція на послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Їх пропонують і великі сервісні мережі дилерських компаній, і дрібні станції, і приватні гаражі. Приналежність до однієї з перелічених груп визначає спектр надаваних послуг: від заміни шин та поточного ремонту до більш повного комплексу обслуговування, що включає діагностику електронних систем і заміну агрегатів. За умов такого широкого вибору підприємств автосервісу вирішальним чинником у конкурентній боротьбі за прихильність клієнтів у цьому бізнесі стає якість обслуговування.

Якість послуг у сфері автосервісу залежить не тільки від професійної підготовки та досвідченості фахівців, що їх надають, а й від наявності та стану необхідного для проведення діагностики і ремонту обладнання. Треба, щоб вимірювальні інструменти, прилади, стенди, діагностичне устаткування, що застосовуються для контролю параметрів безпечної експлуатації автомобілів, забезпечували належні метрологічні характеристики (точність, стабільність, діапазон вимірювань, чутливість). Це, згідно з чинним законодавством України, має підтверджуватись шляхом періодичної повірки, за результатами якої видається свідоцтво про повірку, що гарантує точність проведених вимірювань.

Застосування неточних приладів чи діагностичного обладнання може значною мірою негативно вплинути на якість роботи автомобільного майстра, навіть якщо у того «золоті руки». Наприклад, неправильне проведення балансування коліс чи регулювання кута їх установки (розвалу-сходження) погіршує плавність ходу і ускладнює управління автомобілем, а також прискорює зношування шин, підшипників коліс і вузлів підвіски. Таким обслуговуванням клієнти навряд-чи залишаться задоволені і підприємство автосервісу зрештою ризикує їх втратити, а разом з ними і свої гроші. Ще у 1970 році один з найуспішніших на той час підприємців у сфері автобізнесу Карл С’юелл сформулював основний принцип ефективних відносин з клієнтами. Його суть полягає у тому, що якщо клієнтам стабільно надавати якісні послуги, вони будуть задоволені і повертатимуться знову і знову, збільшуючи таким чином прибуток компанії.

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» уповноважене на проведення робіт з повірки засобів вимірювальної техніки, що застосовуються для діагностики технічного стану та ремонту автотранспортних засобів вітчизняного й іноземного виробництва. Ми маємо всі необхідні еталони, метрологічне обладнання, методики, а також висококваліфікований персонал для проведення якісної повірки газоаналізаторів, димомірів, манометрів шинних та компресорних, ключів моментних, мікрометрів, штангенциркулів, нутромірів, вимірювальних лінійок, щупів, рулеток, індикаторних головок, рівнів, секундомірів; приладів для вимірювання люфта керма, перевірки фар та вимірювання світло пропускання скла автотранспортних засобів; стендів для балансування коліс, діагностування гальмівних систем та кутів установки коліс. Крім цього у нас ви можете отримати консультаційну допомогу щодо правомірності застосування того чи іншого обладнання в Україні та підбору приладів за необхідними метрологічними характеристиками.

Відділ повірки ЗВТ механічних величин

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинПовірене обладнання – якісніший автосервіс

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014