Повірка (калібрування) автомобільних ваг – швидко і якісно

ДП "ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" запрошує до співпраці усіх, хто користується автомобільними вагами, а також сервісні фірми, які займаються ремонтом, модернізацією, обслуговуванням ваговимірювальної техніки.

Відповідно до закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" ваги, які використовуються у торгівельно-комерційних операціях, розрахунках між покупцем та продавцем, для обліку матеріальних ресурсів підлягають щорічній періодичній повірці.

Створене сучасне робоче місце для повірки ваг з найбільшою межею зважування 80 тон повністю реалізує вимоги Технічного регламенту неавтоматичних зважувальних приладів та  ДСТУ EN 45501:2007 "Прилади неавтоматичні зважувальні. Загальні технічні вимоги та методи випробувань" та дозволяє у найкоротші терміни  організувати повірку ваг у будь-якій точці Запорізької області, інших областей України.

Автомобіль на шасі КАМАЗ-6520 перевозить одночасно 16 тон еталонних гир, обладнаний краном-маніпулятором АМСО VEBA 806N/3S з вильотом стріли 9 метрів, що дозволяє у оптимальний час провести повірку.

  IMG 5787 2 IMG 5806 1
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАОголошенняПовірка (калібрування) автомобільних ваг – швидко і якісно

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014