Повірка спідометрів - швидко і якісно

Спеціалісти ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» на базі еталонного приймача GNSS CH-4719 виконують повірку спідометрів усіх типів та систем контролю транспорту GPS/GPRS відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Періодична повірка спідометрів не лише впливає на безпеку дорожнього руху, а й гарантує точний облік пройденого кілометражу та витрат пального. В свою чергу це допомагає уникнути суперечливих питань між водіями та їх керівництвом і сприяє встановленню прозорих відносин між автотранспортними підприємствами та їх клієнтами.

Після повірки спідометр і місце його підключення до коробки передач пломбуються для захисту від несанкціонованого втручання в механізм приладу. Можливе проведення повірки без демонтажу приладу з транспортного засобу, що дозволяє зекономити час замовника.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: (061) 289-98-73.

 

   
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинПовірка спідометрів - швидко і якісно

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014