Представники ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у заходах до Дня пам’яті та примирення

7 травня біля пам'ятного Знака Перемоги відбувся мітинг, присвячений Дню пам'яті та примирення, 70-й річниці перемоги над нацизмом у Європі.

У заході взяли участь ветерани, студенти, жителі і представники трудових колективів Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, серед яких і керівництво ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

Зі словами вдячності до ветеранів звернулися заступник запорізького міського голови Олександр Кузьмін, голова райадміністраціїЗапорізької міськради по Орджонікідзевському району Зоя Лимарчук, народний депутат України Микола Фролов та  голова Запорізької міської організації ветеранів України Віктор Короленко. Зокрема, останній висловив упевненість, що відвага фронтовиків, їх самовідданість, любов до рідної землі завжди будуть яскравим прикладом для майбутніх поколінь.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у Другій світовій війні. По закінченні заходу присутні поклали квіти до пам'ятного знака.

 IMG 5564 1 IMG 5570 1 
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинПредставники ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у заходах до Дня пам’яті та примирення

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014