Проект наказу про втрату чинності деяких нормативно-правових актів щодо обов’язкової сертифікації продукції

Згідно із Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» з 1 січня 2018 року припиняється дія Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-96 «Про стандартизацію і сертифікацію», яким наразі регулюється функціонування державної системи сертифікації. У зв’язку з цим Мінекономрозвитку підготувало проект наказу про втрату чинності низки нормативно-правових актів, що були розроблені на виконання вимог зазначеного Декрету.

Зокрема, до таких документів увійшли накази, якими затверджувались правила обов’язкової сертифікації тих видів продукції, які на сьогодні залишились у Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Це тютюнові вироби, нафта та нафтопродукти, продукція протипожежного призначення, протипожежні технічні засоби, охоронно-пожежна сигналізація, будівельні матеріали, вироби та конструкції.

Проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів”

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинПроект наказу про втрату чинності деяких нормативно-правових актів щодо обов’язкової сертифікації продукції

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014