Стандарти створюють довіру

Щороку 14 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день стандартів. Саме в цей день 70 років тому була створена Міжнародна організація зі стандартизації (ISO), яка сьогодні об'єднує понад 160 країн світу і вважається однією з найбільш компетентних і авторитетних у цій сфері.

Кожен рік представники трьох глобальних організацій – Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), Міжнародної електротехнічної комісії (IEC) та Міжнародного союзу електрозв'язку (ITU) – спільним рішенням обирають певну тему для відзначення чергового Всесвітнього дня стандартів. Цьогорічна тема: «Стандарти створюють довіру». Вона перекликається з темою 2011 року – «Міжнародний стандарт – створення довіри на глобальному рівні».

Стандарти є фундаментом забезпечення якості, екологічності, безпеки, надійності, сумісності та ефективності продукції та послуг. Ґрунтуючись на узагальнених результатах науки, техніки і практичного досвіду вони забезпечують максимальну користь суспільству, адже дають впевненість у тому, що все буде працювати так, як ми того очікуємо.

Так, користуючись телефоном ми очікуємо, що зможемо миттєво зв'язатися з будь-яким іншим абонентом у світі. Маючи доступ до мережі Інтернет, ми також очікуємо миттєвого отримання новин та інформації. Коли ми хворіємо, то покладаємося на медичне обладнання для діагностики та лікування. Коли керуємо автомобілем, то хочемо бути упевненими в надійності двигуна, рульового керування, гальмівної системи і засобів забезпечення безпеки дітей. Ми очікуємо захисту від збоїв електропостачання, шкідливих наслідків забруднення екології тощо.

Міжнародні стандарти забезпечують таку впевненість на глобальному рівні, адже дають можливість споживачам отримати однаково якісну продукцію чи послугу, де б вони не були, а виробникам – вийти на світові ринки. Адже найважливішою метою будь-якої організації в даний час є досягнення такого рівня конкурентоспроможності, який дозволить не тільки впевнено почувати себе на вітчизняному ринку, а й стати експортером продукції на зовнішній ринок.

Досягнення цієї мети неможливо без впровадження в організаціях сучасних методів і найкращих практик менеджменту, які також ґрунтуються на міжнародних стандартах. Якщо ви бажаєте поліпшити керованість вашого підприємства, створити всі умови для виробництва безпечної і якісної продукції, досягти визнання на міжнародних ринках, звертайтесь до ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Наші фахівці допоможуть вам на всіх етапах розробки та впровадження систем управління та проведуть їх сертифікацію.

Додаткову інформацію з питань підтвердження відповідності систем управління ви можете отримати за тел.: (061) 220-01-68.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинСтандарти створюють довіру

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014