Урядовий комітет схвалив Стратегію розвитку високотехнологічних індустрій для України до 2025 року

6 квітня Урядовий комітет під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва схвалив Стратегію розвитку високотехнологічних індустрій для України до 2025 року.

Стратегія дозволить створити умови для розвитку в Україні високих технологій та інновацій, зменшити рівень технологічного відставання від розвинених країн та трансформувати сировинну спрямованість української економіки на користь інноваційної.
Реалізація Стратегії також дозволить скоротити технологічний розрив між Україною та розвиненими країнами та ліквідувати відставання у методах державного регулювання розвитку економіки, освіти, формуванні інноваційної моделі високотехнологічного розвитку.

Схвалена Урядовим комітетом Стратегія включає у себе п'ять програм, які створюють передумови для інноваційного розвитку економіки України:
- створення Офісу розвитку інновацій для підтримки інноваційних проектів;
- розвиток експортно-орієнтованої інноваційної екосистеми;
- цифровий порядок денний для України – розвиток цифрової інфраструктури та суспільства;
- програма заохочення та залучення світових високотехнологічних лідерів до розвитку виробництва, проведення наукових досліджень та створення робочих місць в Україні;
- програма популяризації застосування високих технологій, науки і техніки громадянами, насамперед серед молоді.

У результаті реалізації заходів Стратегії очікується прискорення розвитку інноваційної економіки, збільшення частки високотехнологічної продукції і послуг у структурі виробництва та експорту, зростання обсягу іноземних інвестицій, зокрема, у високотехнологічні галузі, а також розвиток людського капіталу та зменшення рівня відтоку висококваліфікованих фахівців за кордон.
Схвалена Урядовим комітетом Стратегія найближчим часом буде передана на розгляд Кабінету Міністрів України.

Джерело:http://www.me.gov.ua

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинУрядовий комітет схвалив Стратегію розвитку високотехнологічних індустрій для України до 2025 року

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014