Відбулася звітно-виборна конференція Ради ветеранів ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

Під час звітно-виборної конференції Ради ветеранів первинної ветеранської організації ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», що відбулася 29 липня у конференц-залі підприємства, її голова  Іван Кулик підбив підсумки роботи за 4-и роки.  Зокрема, він прозвітував про виконання умов колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом підприємства щодо соціального захисту непрацюючих ветеранів і пенсіонерів та про надання їм матеріальної допомоги. Остання регулярно надавалась до свят, з нагоди ювілеїв, на поховання пенсіонерів, а також інвалідам та малозабезпеченим пенсіонерам.

Сьогодні організація ветеранів ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» нараховує 98 пенсіонерів, серед яких є як учасники так і діти Великої Вітчизняної війни, ветерани праці, інваліди та одинокі.

Перший заступник генерального директора ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Володимир Березовський подякував всім ветеранам і пенсіонерам за їх внесок у розвиток підприємства і наголосив на тому, що їх ставлення до роботи, до виконання виробничих завдань, а головне, до людей, завжди буде прикладом для теперішніх працівників підприємства.

Заступник голови Орджонікідзевської районної ради ветеранів Олексій Супрун вручив Івану Кулику почесну грамоту за вагомий внесок в організацію діяльності ветеранського руху. Адже саме Іван Корнійович, який цього року відзначив свій 90-річний ювілей, був ініціатором створення ветеранської організації ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», очолював її впродовж майже 20 років і був головною її рушійною силою.  Саме завдяки йому ветеранська організація ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» цього року у конкурсі на кращу ветеранську організацію посіла перше місце в Орджонікідзевському районі і третє місце по Запоріжжю. Проте, це була остання конференція

Ради ветеранів, на якій Іван Корнійович головував – він склав свої повноваження.

В ході конференції був обраний новий склад Ради ветеранів, яку очолила Любов Середа.

 IMG 5819 1  IMG 5830 1  IMG 5834 1
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВідбулася звітно-виборна конференція Ради ветеранів ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014