Відбувся семінар для підприємств харчової галузі

12 вересня в ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» відбувся навчально-практичний семінар на тему: «Системи менеджменту безпеки харчових продуктів, побудовані на принципах НАССР, у закладах громадського харчування та підприємствах, що надають послуги з транспортування, зберігання та торгівлі харчових продуктів».

Провела захід директор Львівської філії ДП «УкрНДНЦ» (Національного органу стандартизації), провідний аудитор за стандартами ІSO 22000, 9001, консультант і фахівець із НАССР Марта Лушпак. Вона ознайомила присутніх з основними принципами і структурою документації НАССР, загальними вимогами до організації робіт із впровадження НАССР у закладах громадського харчування та типовими помилками, які при цьому допускають суб’єкти господарювання.

IMG 0929

IMG 0926

 

З 20.09.2019 року згідно з вимогами Закону України «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів» впровадження та функціонування системи НАССР є обов’язковою вимогою для всіх операторів ринку, у тому числі й для закладів громадського харчування, які належать до малих потужностей, тобто мають не більше 10-и осіб персоналу і займають площу не більше 400-т квадратних метрів.

Впровадження НАССР у закладі громадського харчування перш за все передбачає розробку базових санітарних програм (програм-передумов) відповідно до вимог чинного законодавства, які мають охоплювати необхідні заходи щодо особистої гігієни персоналу, прибирання приміщень, миття та дезінфекції кухонного обладнання (у тому числі й витяжки), інвентарю та посуду, боротьби зі шкідниками, зберігання сировини та інгредієнтів, утилізації відходів тощо. Наступний етап включає в себе опис усіх технологічних процесів, що стосуються приготування, зберігання та реалізації страв, а також ідентифікацію та оцінку потенційних небезпек і вибір критичних точок контролю. Також мають бути визначені процедури моніторингу, корегувальні дії у випадку перевищення граничних значень у точках контролю, процедури верифікації та особи, відповідальні за процедури НАССР під час виробництва та обігу харчової продукції.

Впровадження НАССР покликане допомогти підприємствам харчової галузі виділити всі небезпечні чинники, які можуть нести потенційну загрозу для життя і здоров’я споживачів, та запобігти їх виникненню, мінімізуючи таким чином інциденти із харчової безпеки, які тягнуть за собою правову відповідальність.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВідбувся семінар для підприємств харчової галузі

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014