Семінар «Практичні аспекти застосування на підприємстві стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та підготовка внутрішніх аудиторів систем управління за вимогами стандарту ДСТУ ISO 19011:2012»

Впродовж 27-28 листопада фахівці ДП «ЗАПОРІЖЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» провели семінар «Практичні аспекти застосування на підприємстві стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та підготовка внутрішніх аудиторів систем управління за вимогами стандарту ДСТУ ISO 19011:2012». У ньому взяли участь представники 17 підприємств Запорізької області.

В умовах поступового просування України до створення зони вільної торгівлі з країнами Європейського Союзу, де наявність систем управління на підприємствах є невід’ємною складовою їх конкурентоспроможності, вибір теми семінару є надзвичайно актуальним. На цьому наголосив у привітальній промові заступник генерального директора ДП «ЗАПОРІЖЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Анатолій Маслак. Також він ознайомив присутніх з тими кроками, які вже зроблені нашою країною в рамках підписання Угоди про асоціацію з ЄС для усунення технічних бар’єрів. Зокрема, Національне агентство з акредитації України на сьогодні вже стало повноправним членом Генеральної Асамблеї Міжнародної асоціації з акредитації лабораторій ILAC. А це значить, що результати випробувань, проведених акредитованими НААУ лабораторіями, визнаватимуться на міжнародному рівні. Наразі ведуться активні роботи у напрямку міжнародного визнання результатів діяльності акредитованих НААУ органів сертифікації систем менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17021.

Перша частина семінару була присвячена ознайомленню зі стандартами ISO серії 9000 та основними вимогами, які вони висувають до систем управління якістю стосовно документації, відповідальності керівництва, керування ресурсами, виготовлення продукції та процесів аналізування і поліпшування діяльності. Також було розглянуте питання щодо розробки і впровадження систем управління якістю у відповідності з вимогами ДСТУ ISO 9001:2009.

В рамках другої частини семінару його учасники ознайомились з  основними принципами планування, проведення та оформлення результатів внутрішнього аудиту систем управління за вимогами стандарту ДСТУ ISO 19011:2012, а також з вимогами до аудиторів, етапами розробки, виконання та оцінювання коригувальних і запобіжних дій. Одержані теоретичні знання були закріплені в ході ділової гри. За результатами тестування слухачі отримали свідоцтва внутрішніх аудиторів.

     
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАСемінари, конференції, нарадиСемінар «Практичні аспекти застосування на підприємстві стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та підготовка внутрішніх аудиторів систем управління за вимогами стандарту ДСТУ ISO 19011:2012»

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014