Вітаємо!

den standartizacii 201910 жовтня в Україні святкують День працівників стандартизації та метрології, а 14-го – наша держава разом зі світовою спільнотою відзначатиме Всесвітній день стандартів.

Цього року він пройде під гаслом: «Стандарти відео створюють глобальну сцену». Це означає, що міжнародні та національні стандарти сприяють розвитку і роблять доступними сучасні досягнення у сфері відео-технологій, які докорінно змінили наш світ, зробивши революційний прорив у царині розваг, збагатили досвід спілкування людей і дозволили поліпшити медичну освіту та обслуговування.

Інновації останніх десятиліть призвели до величезного стрибка в поліпшенні якості відео, проте, водночас, воно стало одним з найбільш ресурсномістких додатків, що використовуються у глобальних мережах. Саме тому ключову роль у розвитку сучасних відео-технологій відіграють стандартизовані алгоритми стиснення. Визнання і дотримання єдиних стандартів у всьому світі означає, що відео, архівоване на одному пристрої, може бути розпаковане іншим пристроєм, незалежно від того, ким і де він був вироблений. Це забезпечує економію за рахунок масштабу, яка сприяє розширенню ринку і збільшенню інвестицій у нові відеододатки та послуги.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАНовиниВітаємо!

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014