Вітаємо із Всесвітнім днем якості!

Всесвітній день якості, який відзначається світовою спільнотою у другий четвер листопада, був заснований у 1989 році за ініціативою Європейської організації якості та за підтримки ООН. Пізніше (через шість років після заснування) тиждень, в який відзначається цей день, був оголошений Європейським тижнем якості.

Цього року Всесвітній день якості припадає на 12 листопада і проводиться під гаслом: «Якість – емоції – натхнення».

Щорічно Всесвітній день якості відзначають понад сімдесят країн світу, у тому числі й Україна.В його рамках проводятьсярізноманітні заходи, мета яких привернути увагу громадськості до проблем якості продукції та послуг, без вирішення яких неможливо досягти сталого розвитку національної економіки.

Сьогодні, в умовах глобалізації ринку, саме якість визначає рівень успішностібудь-якого підприємства чи організації.Для підвищення конкурентоспроможності підприємству потрібно організувати свою діяльність так, щоб тримати під контролем усі технічні, адміністративні та людські чинники, які впливають на якість виробленої продукції. Це можливо тільки за умови створення на підприємстві системи менеджменту якості. Як показує світова практика – це найефективніший з існуючих на сьогоднішній день методів. Інші – або не дають можливості належним чином підвищити якість, або потребують значних витрат.

Система менеджменту якості – це не просто контроль якості продукції, а науково  обґрунтований підхід до кожного етапу життєвого циклу підприємства, стратегія його діяльності, в якій враховуються дослідно-конструкторська робота, аналіз дефектів, результатів випробувань і рекламацій, а також кадрові питання, сфера послуг, торгівлі тощо.

Постійне поліпшення якості продукції, що випускається, в цьому випадку є інструментом забезпечення довгострокового успіху.Впровадження систем менеджменту якості з одного боку сприяє задоволеності споживачів, що веде до підвищення обороту і прибутків підприємства, а з іншого – дозволяє зменшити виробничі,експлуатаційні та інші витрати. І ще один важливий факт – рівень довіри до підприємств з сертифікованою системою менеджменту якості вищий. Можна говорити про те, що з точки зору іміджу ці виробники більш привабливі для зарубіжних партнерів та інвесторів, їм легше встановити ділові відносини з провідними компаніями, іншими сертифікованими підприємствами, а також вони мають більші шанси при укладанні договорів і контрактів.

Якщо ви бажаєте поліпшити керованість вашого підприємства, створити всі умови для виробництва безпечної і якісної продукції, досягти визнання на міжнародних ринках, звертайтесь до ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Наші фахівці допоможуть вам на всіх етапах розробки та впровадження систем управління та проведуть їх сертифікацію.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВітаємо із Всесвітнім днем якості!

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014