Експертиза якості: вміст нітратів в овочах

Нарешті ми діждались літа – пори, коли в нашому харчовому раціоні збільшилась кількість натуральних овочів, про користь яких ми знаємо ще з дитинства. Вони містять значну кількість вітамінів, цінних мінеральних речовин і, на жаль, дуже часто нітратів – солей азотної кислоти.

В процесі травлення в організмі людини нітрати перетворюються на нітрити – небезпечні для здоров’я людини солі азотистої кислоти, які призводять до нестачі кисню у клітинах, хвороб щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту.

По даним Всесвітньої організації охорони здоров’я саме свіжі овочі являються причиною більшості харчових отруєнь. Частіше за все споживачі страдають від високого вмісту нітратів.

Згідно з міжнародними рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я людина може вживати без шкоди для здоров’я не більше 300-325 мг нітратів на добу. Доза нітратів в 600 і більше міліграм – гарантоване отруєння.

Допустимі норми нітратів, мг/кг продукту:

Цибуля ріпчаста - 80
Помідори на грунті/тепличні - 150/300
Огірки на грунті/тепличні - 150/400
Перець - 200
Картопля - 250
Кабачки - 400
Морква - 400
Цибуля зелена на грунті/теплична - 600/800
Капуста - 900
Редис - 1200
Буряк - 1400
Кріп, петрушка - 1500
Зелень листова на грунті/теплична - 2000/3000
Кавун - 60
Диня - 90 мг/кг

Не всі овочі однаково абсорбують нітрати (азотні добрива) із грунту. По здатності накопичувати нітрати овочі можна розділити на три групи.
До слабкої групи відносяться картопля, томати, ріпчаста цибуля, брюссельська капуста, бобові (горох, квасоля), так як нітрати вони накопичують в незначній кількості - до 10-80 мг/кг.
Середня група, в якій вміст нітратів може досягати до 300 – 600мг/кг, це кольорова та білокачанна капуста, кабачки, гарбузи, морква, огірки, редька.
Найбільше накопичують нітрати - понад 2000 мг/кг це – буряк, редиска, листові овочі – кріп, петрушка, шпинат, салат, щавель, а також кавуни і дині.
Треба пам’ятати що найбільш небезпечними по накопиченню нітратів являються ранні овочі, які вирощені у закритому грунті. Міст нітратів у таких овочах у два - три рази більше, ніж у тих, що вирощені у відкритому грунті.

По результатам багаторічних випробувань можна відзначити, що вміст нітратів в овочах свіжих, в тому числі і ранніх, придбаних в супермаркеті, знаходиться в нормі і не перебільшує дозволених концентрацій згідно нормативного документу. Що стосується овочів свіжих, придбаних на ринку, то зустрічаються овочі з перевищенням вмісту нітратів, таких як: огірки тепличні, в яких вміст нітратів сягає 450,0 мг/кг при нормі не більше 400,0 мг/кг, та кабачки ранні - вміст нітратів в яких складає 600,0 мг/кг при нормі не більше 400,0 мг/кг.

Як знешкоджувати

1. Якщо ви не впевнені в екологічності покупки, то краще її не їсти сирий. Так, вітамінів при тепловій обробці поменшє, але з іншого боку ви гарантовано зменшите негативний вплив хімії на організм. Механізм такий: при варінні або запіканні протопектини перетворюються в пектини, а вони, як відомо, хороші сорбенти.
2. Відмочування овочів і зелені в соляному розчині (1-2 ч. л. на склянку води) протягом 30 хвилин прибере частину нітратів.
3. Антиоксиданти зменшують ризик отруїтися хімією. А їх найбільше в лимоні, брусниці, журавлині, яблуці і яблучному оцті. Заправляйте ними салати.
4. Найбільше нітратів в тих частинах, по яких йде рух соку: у буряка, огірка, картоплі та кабачків це шкірка, у моркви, помідорів і капусти - стрижень (качан і прилеглі до нього частини), у редиски - хвіст. Тому видаливши магістральні частини, ви з'їсте поменше нітратів.


Хоч сьогодні ринок переповнено різноманітними портативними приладами, які дозволяють миттєво визначити кількість нітратів, але визначити реальну кількість нітратів у овочах та фруктах можна лише в лабораторних умовах.

Якщо ви дійсно хвилюєтеся за власне здоров’я і не бажаєте стати черговою жертвою реклами – звертайтеся до спеціалістів, які зможуть надати вам офіційний висновок з результатами вимірювання.
Допомогти вам точно визначити кількість нітратів у овочах та фруктах може випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
ДП "ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ".

Контактна інформація:
Начальник відділу випробувальної лабораторії харчової продукції та продовольчої сировини – Оксана Євгенівна Тарасенко
Тел. (061) 289 98 75
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинЕкспертиза якості: вміст нітратів в овочах

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014