Всесвітній день якості-2017: «Якість трансформує»

Щороку у другий четвер листопада багатьма країнами світу відзначається Всесвітній день якості. Він був започаткований у 1990 році за ініціативи Європейської організації якості (незалежної некомерційної асоціації, що об’єднує 40 національних організацій якості європейських країн) та за підтримки Організації Об’єднаних Націй. Згодом тиждень, на який припадає цей день, був оголошений Європейським тижнем якості.

Усі заходи, що проводяться національними організаціями в рамках Європейського тижня якості, спрямовані на привернення уваги світової спільноти до проблем якості, а також на підкреслення важливості високої якості продукції і послуг як для економічного розвитку країн, так і для забезпечення належного рівня життя кожної людини. Адже мова йде не лише про конкурентоспроможність товарів та їх безпечність для людей і довкілля, а й про рівень задоволеності запитів та очікувань споживачів.

Зокрема, цього року в рамках тижня якості в Австрії проходитиме вже 11-й форум з питань охорони здоров’я, в Угорщині – конференції, присвячені якості автомобілів та інноваціям у сфері якості, у Румунії – низка семінарів щодо систем управління, у Словенії – національний конгрес «Якість без кордонів» тощо.

Європейська організація якості щороку проголошує девіз, під яким проходитиме черговий тиждень якості. Гасло 2017 року: «Якість трансформує».

Особливо актуальним воно є для нашої країни, яка обрала євроінтеграційний вектор розвитку, що передбачає серйозні перетворення у багатьох сферах діяльності. Щоб стати рівноправним партнером на ринку ЄС, Україні потрібно гармонізувати своє законодавство з європейськими нормами і правилами, зокрема, в галузі технічного регулювання, безпосередньо пов’язаного із забезпеченням якості, безпечності і конкурентоспроможності вітчизняної продукції та послуг, розширенням їх експортних можливостей.

 

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВсесвітній день якості-2017: «Якість трансформує»

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014