Всесвітній день метрології – 2019

WMD 2019 UA new20 травня відзначається Всесвітній день метрології, який був заснований 20 травня 1999 року Міжнародним Комітетом мір і ваг.

З року в рік у цей день представники світової метрологічної спільноти обговорюють важливість і значущість метрологічних досліджень, вдосконалення матеріально-технічної бази і необхідності заохочення фахівців, що працюють для забезпечення єдності вимірювань. Щороку ця святкова дата проводиться під певним гаслом або посилом, який акцентує увагу на найбільш нагальних, важливих проблемах, що стоять перед метрологами.

Гасло професійного свята метрологів у 2019 році – «Міжнародна система одиниць – фундаментально краща» («The International System of Units - Fundamentally better»). І вона дійсно покращена, адже чотири базові одиниці системи SI, а саме: кілограм, ампер, кельвін і моль – перевизначені з точки зору констант. Нові визначення цих одиниць засновані на фіксованих чисельних значеннях постійної Планка (h), елементарного заряду (e), постійної Больцмана (k) і постійної Авогадро (NА) відповідно.

Колектив ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» вітає колег-метрологів з професійним святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, успіхів на професійній ниві та родинної злагоди! Нехай усі Ваші вимірювання завжди будуть точними! Будьте закохані в свою роботу і нехай вона приносить лише задоволення!

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВсесвітній день метрології – 2019

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014