Всесвітній день захисту прав споживачів

Щороку 15 березня під егідою ООН світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів. До міжнародного календаря від був внесений у 1983 році. Датою для його святкування обрали річницю з дня виступу у 1962 році в Конгресі США американського президента Джона Кеннеді, під час якого вперше були сформульовані основні права кожного споживача. А саме: право на безпеку, на інформацію, на вибір і право бути почутим. Вони залишаються актуальними і сьогодні. З часом за ініціативою Міжнародної асоціації споживачів цей перелік був розширений – до нього додали право на задоволення базових потреб, на компенсацію, на споживчу освіту і на здорове довкілля.

Виключити антибіотики з меню
Кожен рік Міжнародна асоціація споживачів визначає тематику Всесвітнього дня захисту прав споживачів. Цього року він пройде під гаслом: «Виключити антибіотики з меню» («Campaigntogetantibioticsoffthemenu»).

Зростаюча стійкість до антибіотиків досягає небезпечно високого рівня вусьому світі. Всесвітня організація охорони здоров'я попереджає, якщо не вжити термінових заходів, настане кінець епосі антибіотиків, ліки перестануть бути ефективними, а прості інфекції і незначні травми, навіть такі як подряпини, стануть смертельно небезпечними для життя і здоров'я людей.

Головною причиною виникнення стійкості до протимікробних препаратів є їх надмірне використання. Близько половини всіх антибіотиків, що виробляються в світі, використовується в сільському господарстві. При цьому велика частина з них застосовується для стимуляції росту тварин, підвищення ефективності кормів, а також для попередження захворювань, а не їх лікування в разі потреби.

Незважаючи на всесвітню заклопотаність з приводу надмірного використання антибіотиків, за прогнозами експертів обсяги їх застосування в сільському господарстві до 2030 року можуть зрости на дві третини і досягти 105600 тонн.

Інформаційно-графічні матеріали, розміщені на сайті Міжнародної асоціації споживачів(http://www.consumersinternational.org/our-work/food/key-projects/antibiotics), показують, що надмірне використання антибіотиків в сільському господарстві призведе до того, що деякі поширені захворювання стануть невиліковними і вже до середини століття смертність через це досягне мільйонів, особливо в Африканських та Азіатських країнах.

Основною проблемою неконтрольованого застосування антибіотиків в сільському господарстві є виникнення стійкої мікрофлори. Так відбувається завжди при тривалому практичному використанні будь-якого антибіотика. При цьому, чим ширше коло застосування, тим швидше з'являються стійкі штами. У зв'язку з тим, що групи застосовуваних антибіотиків при лікуванні захворювань у людей і в сільському господарстві однакові, залишкові концентраціїпротимікробних препаратів в харчових продуктах сприяють появі стійких штамів і у людей. Це призводить до того, що у людей, які вживають такі продукти розвивається імунітет до прийому антибіотиків, і для отримання очікуваного ефекту при лікуванні потрібні дедалі сильніші препарати, стійкість до яких передається у спадок їхнім дітям.Крім того харчові продукти, які містять завищені концентрації антибіотиків, можуть викликатиу тих, хто їх споживає, токсичні та алергічні реакції. Так, найбільш сильними алергенами із застосовуваних у тваринництві антибіотиків є пеніцилін і тилозин.

У зв’язку з цим, протягом періоду поки будь-який антибіотик після застосування не виведеться з організму тварини або його концентрація не знизиться до допустимого рівня, харчові продукти від цієї тварини (м’ясо, молоко, яйця) не можна використовувати в якості їжі, навіть після переробки!

З метою запобігання глобальної загрози для здоров’я всього людстваМіжнародна асоціація споживачів закликає переконати виробників продукції тваринництва змінити їхню політику щодо використання антибіотиків. Уряди багатьох країн світу підійшли до вирішення цього питання шляхом внесення відповідних змін до законодавства. Однак на думку членів Міжнародної асоціації споживачів транснаціональні ресторанні мережі, такі як McDonald’s, Метро і KFC, можуть швидше вплинути на ситуацію, ніж окремі законодавчі зміни. Ці мережі мають десятки тисяч ресторанів по всьому світу і можуть знизити рівень застосування антибіотиків у тваринництві, відмовившись від поставок неякісного м’яса. Зокрема, McDonald’s і Метро вже зробили перші кроки у цьому напрямку, сказавши «НІ» м’ясу курей, вирощених із застосуванням важливих для лікування людей антибіотиків, у своїх ресторанах на території США. Однак наразі прийняте рішення не стосується інших видів м’яса (свинини, яловичини) і не поширюється на ресторани, розташовані в інших країнах.

Їжа має бути безпечною
Крім вмісту антибіотиків виробництво харчових продуктів супроводжує велика кількість інших ризиків і потенційних загроз. Сьогодні ж, в умовах лібералізації державної системи технічного регулювання, відповідальність за безпечність харчових продуктів лягає на їх виробників. У вересніминулого року набув чинності Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Він передбачає обов’язкове впровадження та застосовуванняна всіх підприємствах харчової галузі (в тому числі в закладах громадського харчування) постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (системи НАССР), а також чітко встановлює відповідальність операторів ринку за недотриманням вимог законодавства про безпечність харчових продуктів. При цьому добровільна сертифікація НАССР слугує доказом її впровадження на підприємстві. Фахівці ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» надають висококваліфіковану методичну та практичну допомогу з питань розробки, впровадження та сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів (більш детальна інформація за тел.: (061) 289-98-69).

Також наше підприємство має високотехнологічну випробувальну лабораторію харчових продуктів та продовольчої сировини. Сучасне устаткування з визначення вмісту пестицидів і мікотоксинів, токсичних елементів, фізико-хімічних та мікробіологічних показників, а також вмісту генетично модифікованих організмів дозволяє якісно забезпечувати контроль харчової продукції на відповідність вимогам діючих нормативних документів, норм і правил (тел.: (061) 289-98-75).

Крім цього наші фахівці зі стандартизації здійснюють перевірку відповідності маркування продукції вимогам чинних нормативних документів.Ознайомившись з маркуванням (інформацією на упаковці, етикетці тощо) споживач дізнається про склад харчового продукту, у тому числі харчових добавок та ароматизаторів, що використовувались при його виробництві, кінцеву дату споживання, застереження щодо вживання харчового продукту певними категоріями населення (дітьми, вагітними жінками), а також про наявність у продукті ГМО. Ця інформація дозволяє споживачеві зробити усвідомлений вибір.Реалізація ж неправильно маркованих харчових продуктів тягне за собою штрафні санкції та відкликання та/або вилучення з обігу таких харчових продуктів.Отримати компетентну консультацію щодо етикетування та маркування продукції можна за тел.: (061) 224-69-86.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВсесвітній день захисту прав споживачів

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014