Вийшов новий стандарт ISO на освітні послуги, які не надаються навчальними закладами

Щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку праці сучасним фахівцям доводиться отримувати знання і навички, які виходять за рамки класичної системи освіти, що охоплює школи й університети. Наприклад, їм доводиться звертатися за допомогою до репетиторів для поглиблення знань з іноземних мов або відвідувати вузькоспеціалізовані курси менеджменту тощо.

Новий стандарт ISO 29993:2017 "Освітні послуги, які не надаються навчальними закладами. Вимоги до послуг" покликаний не тільки допомогти постачальникам відповідних освітніх послуг (репетиторів і організаторам курсів) в поліпшенні якості обслуговування клієнтів, але і забезпечити їм можливість роботи на міжнародному ринку.

Новий документ гармонізує багато локальних, приватних, регіональних та національних стандартів. Завдяки йому учні отримають більш чітку інформацію про те, чого вони можуть очікувати, і зможуть приймати максимально усвідомлені рішення, вибираючи того або іншого постачальника послуг в галузі освіти.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВийшов новий стандарт ISO на освітні послуги, які не надаються навчальними закладами

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014