Якість для досягнення результатів

«Якість для досягнення результатів» – під таким гаслом цього року проводиться Європейський тиждень якості, який триватиме з 07 по 14 листопада.

Для багатьох країн світу однією з першочергових проблем, які впливають на економіку, є якість. Вона ж є ключем до успіху в розвитку кожного підприємства. Адже перший критерій, якому повинні відповідати товари та послуги для вільного обігу на світових ринках, – це безпека для людей і навколишнього середовища. Другий критерій полягає у їх відповідності заявленим характеристикам, а також запитам і очікуванням споживачів. Саме тому привернення уваги світової спільноти до питань, пов'язаних з рівнем якості товарів і послуг, стало однією з основних цілей Європейського тижня якості. Щороку ініціатори його проведення намагаються донести до свідомості людства всю ту важливість, яку має для нашого здоров'я та життя висока якість товарів і послуг. У рамках тижня якості, який незважаючи на свою назву відзначається не лише у Європі, а й у багатьох інших країнах світу, проводяться конференції, науково-практичні семінари, круглі столи, виставки, спрямовані на ознайомлення широкого загалу громадськості з принципами та цілями руху за якість.

До речі, цього року Європейський тиждень якості проводиться вже вдвадцяте, адже рішення про його заснування було прийняте у 1996 році за ініціативою Європейської організації якості. Україна ж цього року відзначає 20-річчя свого членства в цій організації. Нашу країну в ній представляє Українська асоціація якості. А власне сама Європейська організація якості цього року відсвяткувала свій 60-річний ювілей (утворена у 1956 році). Саме завдяки їй з 1989 року кожен другий четвер листопада також відзначається Всесвітній день якості, який пізніше і дав поштовх для впровадження цілого тижня якості.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинЯкість для досягнення результатів

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014