Запрошуємо суб’єктів господарювання до участі в інформаційному заході!

Zakon markyvannya 126 вересня 2019 року в ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» відбудеться захід, спрямований на інформаційне забезпечення суб’єктів господарювання з питань практичного застосування нормативно-правових актів у галузі виробництва харчової продукції.

Тема заходу: «Державне регулювання безпечності харчових продуктів та їх належної якості».

В рамках інформаційної зустрічі фахівці ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» нададуть роз’яснення стосовно виконання вимог нового Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»; дії міждержавних стандартів (ГОСТ) в Україні; проблемних питань, що можуть виникати при розроблянні технічних умов та внесенні змін до них; запровадження метрологічних вимог до фасованих товарів (нові редакції ДСТУ OIML R 79:2017 та ДСТУ OIML R 87:2017) тощо.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ
УМОВИ УЧАСТІ
ЗАМОВЛЕННЯ-ДОГОВІР

Запрошуємо керівників підприємств, головних технологів, фахівців, відповідальних за виробництво безпечних харчових продуктів, фахівців з метрології, керівників випробувальних лабораторій та фізичних осіб-підприємців до участі в інформаційному заході. Ви отримаєте важливу інформацію, поспілкуєтесь з колегами та обміняєтесь досвідом!

Тел.: (061) 289-98-66

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАНовиниЗапрошуємо суб’єктів господарювання до участі в інформаційному заході!

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014