Робоча нарада "Впровадження НААУ заходів щодо реалізації рішень МАС"

7 листопада 2014 року НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ провело на базі ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» регіональну робочу нараду щодо реалізації рішень Комітету багатосторонніх угод Європейської кооперації з акредитації.

У нараді приймали участь керівники акредитованих органів з оцінки відповідності ДП «Харківстандартметрологія», ДП «Дніпростандартметрологія», ДП «Миколаївстандартметрологія», ОС ДП «Кривбасстандартметрологія» та 13 підприємств.

На обговорення з керівниками акредитованих органів з оцінки відповідності на робочій нараді були винесені основні питання:
-    організація робіт з проведення спостережень за органами з сертифікації продукції та виконання Рішення засідання Комітету багатосторонніх угод від 01-02 жовтня 2014 року;
-    обговорення термінів проведення спостереження, зменшення фінансового навантаження на акредитовані ООВ та формування вартості робіт.

 

     
     
Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАСемінари, конференції, нарадиРобоча нарада "Впровадження НААУ заходів щодо реалізації рішень МАС"

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014