Оцінка відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки машин

Технічний регламент безпеки машини, затверджений Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України від 30.01.2013 № 62, встановлює вимоги до машин щодо захисту життя та здоров’я людини, захисту тварин або рослин, а також майна та охорони навколишнього природного середовища, процедуру оцінки відповідності машин та вимоги до їх обігу на ринку України та/або введення в експлуатацію.

Оцінка відповідності машин передбачає одну з нижче вказаних процедур (модулів) та/або їх поєднання:
- реєстрація декларації про відповідність вимогам технічного регламенту – для оцінки відповідності застосовуються модулі А (внутрішній контроль виробництва), А1 (внутрішній контроль виробництва з проведенням випробувань продукції під наглядом), А2 (внутрішній контроль виробництва з проведенням перевірок продукції під наглядом через певні інтервали часу);
- сертифікація продукції;
- видача сертифікату перевірки типу машини – для оцінки відповідності застосовується модуль В (експертиза типу);
- схвалення системи управління якістю – для оцінки відповідності застосовується модуль Н (цілковите забезпечення якості).

Схему проведення робіт (модуль) обирає заявник, але модулі А, А1 та А2 не використовуються для продукції, що наведена у Додатку 9 Технічного регламенту безпеки машин. Для такої продукції застосовують одну з наступних процедур оцінки відповідності:
- внутрішня перевірка відповідності машини на підприємстві виробника;
- перевірка типу машини;
- цілковите забезпечення якості.

ЗАЯВКА
ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ

Консультації з питань оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки машин за тел.: +38 (061) 289-98-69.

Якщо Ви хочете заощадити свій час, збережіть на ПК зразки необхідних документів, заповніть всі поля і відправте попередню заявку на обробку фахівцям через форму "Відправити заявку".

Ви знаходитесь тут:ГоловнаПослугиПідтвердження відповідностіОцінка відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки машин

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014