Оцінка відповідності продукції вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання

Орган оцінки відповідності ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» призначений на проведення робіт з оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання.

Проводиться оцінка відповідності наступної продукції:
- електропобутове та аналогічне обладнання і комплектувальні вироби;
- регулювальне обладнання для низької напруги та захисне устаткування;
- зварювальне обладнання;
- машини електричні;
- обладнання технологічне для харчової, м'ясо-молочної промисловості, підприємств торгівлі, громадського харчування та харчоблоків;
- обладнання деревообробне та металообробне;
- техніка сільськогосподарська.

Оцінка відповідності продукції здійснюється на відповідність вимогам нормативних документів, зазначених у переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам даного технічного регламенту.

Для проведення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання застосовується на вибір виробника або його уповноваженого представника один з наступних модулів оцінки відповідності:
- А (внутрішній контроль виробництва);
- В (експертиза типу).
За бажанням заявника оцінювання відповідності може здійснюватися із використанням інших модулів та може бути застосована процедура оцінки відповідності із залученням призначеного органу з оцінки відповідності. Також виробник або уповноважена ним особа може звернутися до органу оцінки відповідності із заявою на облік декларації відповідності.

Разом із заявкою на проведення робіт з оцінки відповідності продукції заявник надає до органу оцінки відповідності:
- проект декларації;
- документ, що ідентифікує партію продукції;
- інші документи, що стосуються продукції, і видані центральними органами виконавчої влади згідно з їх повноваженнями (наприклад, висновок державної санітарно – епідеміологічної експертизи) – за необхідності;
- сертифікат походження продукції;
- контракт (договір) на постачання;
- товарно-супровідні документи.

Консультації з питань оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання за тел. +38 (061) 289-98-69.

Якщо Ви хочете заощадити свій час, збережіть на ПК зразки необхідних документів, заповніть всі поля і відправте попередню заявку на обробку фахівцям через форму "Відправити заявку".

Ви знаходитесь тут:ГоловнаПослугиПідтвердження відповідностіОцінка відповідності продукції вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014