ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Він спрямований на інформування громадян про їхні права, а також навчання тому, як ці права захищати.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. В рамках проекту правозахисники дають чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. На офіційному веб-сайті проекту http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt розміщено інформаційні матеріали з різної правопросвітницької тематики, зокрема:

ХОЧЕШ ВИЇХАТИ З ДИТИНОЮ ЗА КОРДОН?
НЕ ОТРИМУЄШ АЛІМЕНТИ?
ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ?
ЯК ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ?
ЯКІ ПРАВА ГАРАНТУЮТЬСЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ?
ЯК ДІЯТИ У РАЗІ ОБШУКУ ПІДПРИЄМСТВА?
ЯК ВИКОНАТИ РІШЕННЯ СУДУ?
НЕ ЗНАЄШ, ЯК ОФОРМИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ?
НЕ ЗНАЄШ, ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ?
ВИМАГАЮТЬ ХАБАРА ЗА ІСПИТ ЧИ НАВЧАННЯ?
ЗАБИРАЮТЬ БІЗНЕС? ВІДБИРАЮТЬ МАЙНО?
НЕ ЗНАЄШ, ЯК ВИРІШИТИ СПІР?

 

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014