Представники ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у ІІ спеціалізованому аграрному форумі «AgroPro»

AgroProПротягом 1-2 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» пройшов II спеціалізований аграрний форум з переробки продуктів тваринництва та рослинництва «AgroPro». Цей захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснованим на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

У форумі взяли участь заступник Міністра аграрної політика та продовольства України Олена Ковальова, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, представники міжнародних проектів технічної допомоги ЄС, Німеччини, Канади, Швейцарії, власники та керівники аграрних підприємств Запорізького регіону, компаній-переробників аграрної продукції.

Перша пленарна частина форуму була присвячена інструментам державної підтримки в агросекторі та проектам міжнародної технічної допомоги. Під час неї учасники заходу ознайомились з державними цільовими програмами підтримки сільгоспвиробників, досвідом реалізації міжнародних проектів у аграрному секторі, інструментами захисту від аграрного рейдерства; обговорили механізми створення доданої вартості на сільгосппродукцію, перспективи розвитку переробної галузі, можливості виходу на зовнішні ринки, практичні аспекти впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів, заснованих на принципах НАССР. Заступник генерального директора ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Анатолій Маслак під час свого виступу торкнувся питання впливу таких інструментів технічного регулювання, як стандартизація та метрологія, на забезпечення якості і безпечності продукції тваринництва та рослинництва.

Також на допомогу аграріям були презентовані технічні розробки місцевих науковців, зокрема нове обладнання для виробництва харчових продуктів.

В рамках форуму діяла виставка хлібобулочної, м’ясної, плодово-ягідної продукції запорізьких фермерів. Свої експозиції представили як провідні підприємства регіону, так і виробники-початківці, які роблять перші кроки на ринку.

Під час другої частини форуму, яка проходила 2 листопада, учасники познайомились з організацією переробки продукції на ПЖК «Запоріжжя» та відвідали садибу «АКВАЗОО» у селі Петрополь.

 

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинПредставники ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у ІІ спеціалізованому аграрному форумі «AgroPro»

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014