Випробування промислової продукції

Випробувальний центр ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» акредитований НААУ на компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (атестат акредитації від 15.01.2013 № 2 Н661) щодо проведення випробувань промислової продукції  за наступними напрямками:

- електроприлади побутового призначення;
- апаратура радiоелектронна побутова;
- засоби обчислювальної техніки;
- низьковольтне електричне обладнання (випрямлячі, низьковольтні комплектні пристрої);
- промислові індукційні печі;
- трансформатори силові;
- машини та устаткування (лінії автоматичні та напівавтоматичні, автомати та обладнання фасувально-пакувальне, обладнання холодильне та теплове);
- обладнання деревообробне та металообробне.

При проведенні випробувань промислової продукції та дорожніх транспортних засобів фахівці випробувального центру керуються такими принципами, як відповідальність та індивідуальний підхід до кожного замовника, конфіденційність, виконання робіт об'єктивно, ефективно і у встановлені терміни.

 

Якщо Ви хочете заощадити свій час, збережіть на ПК зразки необхідних документів, заповніть всі поля і відправте попередню заявку на обробку фахівцям через форму "Відправити заявку".

Ви знаходитесь тут:ГоловнаПослугиВипробовуванняВипробування промислової продукції

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014