Всесвітній день метрології -2017: вимірювання для транспорту

20 травня світова спільнота відзначає Всесвітній день метрології. Мета цієї щорічної акції – знову і знову привертати увагу громадськості до тих проблем і завдань, які покликана вирішувати метрологія, що забезпечує точність, достовірність і єдність вимірювань в національних і глобальному масштабах.

Немає жодної сфери діяльності, де б не відігравали важливу роль точні вимірювання. Тому щороку міжнародні організації з метрології виділяють ту сферу, де вирішення метрологічних завдань на даному етапі є особливо актуальним.

Тема Всесвітнього дня метрології у 2017 році – «Вимірювання для транспорту».

З кожним днем зростають транспортні потоки – на автомобільних дорогах, залізничних коліях, повітряних лініях і водних шляхах. Стрімко збільшуються швидкості ... Обсяги перевезень ... Посилюються екологічні навантаження на навколишнє середовище ... Як наслідок, зростають різного роду ризики. Цей тренд накладає все більш жорсткі вимоги до точності засобів вимірювальної техніки, що використовуються, як на самому транспорті, так і в системах організації і контролю руху.

Згідно із Законом України «Про метрологію і метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, що застосовуються для контролю безпеки дорожнього руху та технічного стану транспортних засобів, входять до сфери законодавчо регульованої метрології і підлягають періодичній повірці.

Спеціалісти ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» на базі еталонного приймача GNSS CH-4719 виконують повірку спідометрів усіх типів та систем контролю транспорту GPS/GPRS. Періодична повірка спідометрів не лише впливає на безпеку дорожнього руху, а й гарантує точний облік пройденого кілометражу та витрат пального. В свою чергу це допомагає уникнути суперечливих питань між водіями та їх керівництвом і сприяє встановленню прозорих відносин між автотранспортними підприємствами та їх клієнтами. Також на базі приладу Tachotester ТС-1 фахівці підприємства проводять повірку аналогових тахографів. Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: (061) 289-98-73.

Крім цього, ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» уповноважене на проведення робіт з повірки і калібрування засобів вимірювальної техніки, що застосовуються для діагностики технічного стану та ремонту автотранспортних засобів вітчизняного й іноземного виробництва. Підприємство має всі необхідні еталони, метрологічне обладнання, методики, а також висококваліфікований персонал для проведення якісної повірки газоаналізаторів, димомірів, манометрів шинних та компресорних, ключів моментних, мікрометрів, штангенциркулів, нутромірів, вимірювальних лінійок, щупів, рулеток, індикаторних головок, рівнів, секундомірів; приладів для вимірювання люфта керма, перевірки фар та вимірювання світло пропускання скла автотранспортних засобів; стендів для балансування коліс, діагностування гальмівних систем та кутів установки коліс. Також у нас ви можете отримати консультаційну допомогу щодо правомірності застосування того чи іншого обладнання в Україні та підбору приладів за необхідними метрологічними характеристиками. Тел.: (061) 220-01-64, 289-98-71.

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКААрхів новинВсесвітній день метрології -2017: вимірювання для транспорту

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014